משכון זהב ישן

Selling old gold for cash

האם שקלתם לבצע משכון זהב ישן?

כמה מילים על מה זה בעצם מישכון

כאשר יש ברשותנו תכשיטים, כלי כסף וזהב אשר נרצה להיפטר מהם, נוכל להרוויח מהם כסף על ידי מכירתם לחברות השונות הסוחרות בכך. כאשר מדובר במשכון ההבדל הוא פשוט-אין פרידה תמידית מאותם חפצים ותכשיטים ונוכל לדרוש אותם בחזרה בכל רגע שנרצה על ידי קנייתם בחזרה. במישכון בעצם מדובר על מעין מכירה זמנית.

מתי יש צורך במישכון?

כמעט לכולנו יש חפצים ותכשיטים מזהב בבית אשר בחלקם אנו משתמשים וחלקם זרוקים עמוק בתוך המגירות בארון. כאשר האוסף הולך ומצטבר עקב הצורך שלנו להתחדש כל הזמן, נרצה למצוא פתרון לכל אלו השכובים ללא תועלת. לצד בעיות כלכליות שצצו לאורך הזמן כמו הצטברות של חובות, לחץ בסגירת תשלומי המשכנתא או גידול המינוס בחשבון הבנק, מישכון זהב ישן ושאר תכשיטים מכסף נמצא כי הינו הפתרון האולטימטיבי ביותר.

מה היתרון של משכון על מכירה?

במכירה של הזהב הישן אנו נאלצים להיפרד מתמיד מתכשיטים ושאר חפצי זהב היקרים לליבנו כמו אלו שהועברו בירושה, בנדוניה או ממתנות שקיבלנו מחברים ומשפחה, לכן נחשוש ואף נסרב למכור אותם. אך לעומת זאת, במישכון זהב ישן לא נצטרך לחשוש מכך כי נדע שזהו מצב זמני.

משכון זהב ישן-לכסף חדש

כידוע לכולם זהב הינו המתכת היקרה ביותר והנחשקת ביותר בשוק. ערכם של תכשיטי הזהב הינם גבוהים ביותר ובכל משכון זהב ישן תוכלו לקבל סכום נכבד של כסף מזומן ללא מאמצים מיותרים ובמהירות. ככל שתרבו להביא תכשיטי זהב ישנים, מטבעות זהב, מטילי זהב ושאר חפצים מזהב, כך הסכום שתקבלו במזומן יהיה גבוה יותר. ניתן אף להרוויח סכום נכבד גם במישכון של פריט זהב בודד אשר ערכו גבוה מאוד.

מישכון ככספת בטוחה יותר

לעתים נרצה למשכן זהב ישן כי נחשוש מהימצאותם של תכשיטי הזהב בביתנו. לא נרצה לאבד עקב פריצה או מכל סיבה אחרת את התכשיטים היקרים לנו ואת אלו אותם אנו עונדים. מישכון זהב ישן אצל חברות הסחר הינו פתרון בטוח לעומת כספת ביתית ובפרט אם אין ברשותנו אחת כזו.

כיצד מתבצעת עסקת מישכון?

משכון זהב ישן ניתן לעשות אצל כל חברה הסוחרת בזהב באזור מגוריכם. נציג החברה יעריך את ערכו של הזהב, ולכם תהיה האפשרות לבחור האם להסכים לסכום המוצע. באם הסכמתם, יקבע מראש סכום לקניית הזהב בחזרה ללא הגבלת זמן.

סגירת תפריט